Сумка дорожня на колесах "Меркурі" мала для подорожей / Уцінка

влевовправо
Сумка з вітрини.
Міцна, легка і щільна тканина надійно захистить Ваші речі. Тканина легко чиститься і проста у догляді, а так само добре витримує температурні перепади. Легкоскользящие колеса на підшипниках не створять зайвого шуму при переміщенні.
Передбачені притискні ремені в основному відділенні, внутрішня кишеня на блискавці. В комплекті з сумкою зручний плечовий ремінь. Має 2 глибокі зовнішні кишені, все необхідне можна зберігати під рукою.
|
|||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





