Міський рюкзак Gold Be, рюкзак для міста та подорожей, рюкзак молодіжний, чоловічий рюкзак

влевовправо
- Немає в наявності
- Код: В797
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (98) 343-43-02
Отдел продаж
- +380 (66) 864-04-02Отдел продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал: брезент, підкладка – тканина. М'яка спинка. М'яка ручка для носіння в руці + ручка-гачок. Широкі регульовані лямки. Два місткі відділи на замках. Всередині основного відділу кишенька на блискавці. На лицьовій стороні додаткові нашивні кишеньки на блискавках для дрібних канцелярських предметів. Дві тканинні кишеньки на гумці з боків. В них відмінно поміститься пляшечка з водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Об`єм | 10.5 л |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 24 см |
| Кишені | Бічні |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









