Сумка-рюкзак чоловічий міський чорний для подорожей та тренувань Filippini
Новинка
-15%
-15%
влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: YX8185 шуе
1 780 ₴
1 513 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 343-43-02
Отдел продаж
- +380 (66) 864-04-02Отдел продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-рюкзак чоловічий міський чорний для подорожей та тренувань Filippini
Сумка-рюкзак чоловічий чорний для подорожей та тренувань Filippini
Чоловічий рюкзак-трансформер, який також можна використовувати як дорожню сумку або портфель. Ця модель відрізняється багатофункціональністю та підходить як для міста, так і для коротких поїздок.
Основні характеристики:Матеріал:
Якісна екошкіра (штучна шкіра PU), що має водовідштовхувальні властивості.
Конструкція 3-в-1:
Завдяки боковій ручці та можливості сховати лямки у спеціальний відсік, виріб трансформується з рюкзака у горизонтальну сумку або портфель.
Функціональність:
- Дві великі накладні кишені на блискавці на передній панелі.
- Бічні стяжки для регулювання об’єму.
Розміри: 46 × 30 × 20 см.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 513 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет








